معرفی شرکت

شرکت مهندسی ماکان سکو تجهیز در سال 1392  با هدف اجرای پروژه های جامع آزمایشگاهی، شامل طراحی، تولید، نصب و راه‌اندازی سایت‌های آزمایشگاهی و همچنین تامین تجهیزات آزمایشگاهی مربوط به آن تاسیس گردید. این شرکت با تکیه بر تجارب نیروهای ارزشمند خود در زمینه فعالیتهای مختلف آزمایشگاهی، طی چند سال گذشته تاکنون توانسته پروژه‌های بزرگی را در سطح کشور به مورد اجرا در آورده و یکی از معتبر ترین شرکت ها در زمینه طراحی و تولید سایت‌های آزمایشگاهی، سکوبندی آزمایشگاهی، هودهای شیمیائی و هودهای میکروبی قرار گیرد.

با توجه به اهمیت ایمنی و کیفیت آزمایشگاه، شرکت مهندسی ماکان سکو تجهیز در عمل حداکثر تلاش خود را برای ارتقای تراز کیفیت آزمایشگاه و فرهنگ سازی در مقوله ایمنی آزمایشگاه به کار گرفته تا فضای علمی و تحقیقاتی کشور حساسیت های لازم را نسبت به این دو موضوع مهم به دست آورده و هزینه های مربوط به آن را پرداخت نمایند. این شرکت با همکاری شرکت های معتبر اروپائی از جمله آلمان و ایتالیا مواد اولیه و تجهیزات آزمایشگاهی مورد نیاز بخش های تحقیقاتی و صنعتی کشور را تامین نموده و خدمات ارزنده ای را در زمینه سایت‌های آزمایشگاهی به مشتریان خود ارائه دهد.

استفاده از دستگاه‌های پیشرفته در تولید محصولات و به کار گیری سیستم‌های نوین مدیریت و کنترل پروژه و همچنین پرسنل فنی متخصص در طراحی و ساخت سایتهای آزمایشگاهی از جمله ویژگی‌های شرکت مهندسی ماکان سکو تجهیز می باشد.

شرکت ماکان سکو تجهیز سعی دارد تا با ارائه آزمایشگاه‌ها و تجهیزات آزمایشگاهی با کیفیت عالی، گامی در جهت توسعه آموزش و تحقیق کشور بردارد و در این راه ارائه سایت‌های آزمایشگاهی مدرن و مجهز و محصولات با کیفیت مرغوب و در سطح استانداردهای جهانی به جامعه علمی و تحقیقاتی را سر لوحه فعالیت‌های خود قرار داده است. امید است که با این تلاش‌ها بتوانیم همگام با توسعه و پیشرفت کشور به شکوفا شدن فرهنگ تولید علم در جامعه کمک نمائید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *